Elite PJ2G220MNN1225
Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400V; Ø12.5x25mm; Pitch:5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码PJ2G220MNN1225