Elite PF2G470MNN1625
Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 400VDC; Ø16x25mm; Pitch:7.5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PF2G470MNN1625