Elite KJ2W150MNN1225
Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 450VDC; Ø12.5x25mm; Pitch:5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码KJ2W150MNN1225