Elite PF2C121MNN1625
Capacitor: electrolytic; THT; 120uF; 160VDC; Ø16x25mm; Pitch:7.5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PF2C121MNN1625