Elite PF1E101MNN6311U
Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 25VDC; Ø6.3x11mm; Pitch:2.5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PF1E101MNN6311U