Elite PF1H221MNN1016
Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 50VDC; Ø10x16mm; Pitch:5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PF1H221MNN1016