Elite KJ2E331MNN1845
Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 250VDC; Ø18x45mm; Pitch:7.5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码KJ2E331MNN1845