Elite PF2W101MNN1840
Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø18x40mm; Pitch:7.5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PF2W101MNN1840