Elite PF2W121MNN1845
Capacitor: electrolytic; THT; 120uF; 450VDC; Ø18x45mm; Pitch:7.5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码PF2W121MNN1845