Elite PF1A471MNN08B5
Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 10VDC; Ø8x11.5mm; Pitch:3.5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码PF1A471MNN08B5