Elite PJ2W820MNN1836
Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 450V; Ø18x35.5mm; Pitch:7.5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码PJ2W820MNN1836