Elite KJ2V470MNN1625
Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 350VDC; Ø16x25mm; Pitch:7.5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码KJ2V470MNN1625