Elite PJ2E330MNN1220
Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 250V; Ø12.5x20mm; Pitch:5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PJ2E330MNN1220