Elite PF2G151MNN1840
Capacitor: electrolytic; THT; 150uF; 400VDC; Ø18x40mm; Pitch:7.5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码PF2G151MNN1840