Elite PF2C330MNN1020
Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 160VDC; Ø10x20mm; Pitch:5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码PF2C330MNN1020