Elite PJ2C101MNN1225
Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 160V; Ø12.5x25mm; Pitch:5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PJ2C101MNN1225