Elite PV2G100MNN1020
Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 400VDC; Ø10x20mm; Pitch:5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PV2G100MNN1020