Elite PJ2E221MNN1832
Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 250V; Ø18x31.5mm; Pitch:7.5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PJ2E221MNN1832