Elite PF2G330MNN1625
Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 400VDC; Ø16x25mm; Pitch:7.5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PF2G330MNN1625