Elite PJ2D100MNN1016
Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 200VDC; Ø10x16mm; Pitch:5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PJ2D100MNN1016