Elite PF1J101MNN10C5
Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 63VDC; Ø10x12.5mm; Pitch:5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PF1J101MNN10C5