Elite PF1C222MNN1225
Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 16VDC; Ø12.5x25mm; Pitch:5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PF1C222MNN1225