Elite PF1H101MNN08B5
Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 50VDC; Ø8x11.5mm; Pitch:3.5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PF1H101MNN08B5