Elite PV2W100MNN1220
Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø12x20mm; Pitch:5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PV2W100MNN1220