Elite PF2E100MNN1012
Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 250VDC; Ø10x12mm; Pitch:5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PF2E100MNN1012