Elite PF1C471MNN1012
Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 16VDC; Ø10x12.5mm; Pitch:5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PF1C471MNN1012