Elite PJ2G101MNN1830
Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 400V; Ø18x30mm; Pitch:7.5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PJ2G101MNN1830