Elite PJ2G820MNN1830
Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 400V; Ø18x30mm; Pitch:7.5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PJ2G820MNN1830