Elite PV2W220MNN1225
Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 450VDC; Ø12x25mm; Pitch:5mm
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码PV2W220MNN1225