Elite PJ2G121MNN1836
Capacitor: electrolytic; THT; 120uF; 400V; Ø18x35.5mm; Pitch:7.5mm
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码PJ2G121MNN1836