Elite PV2G220MNN1225
Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø12x25mm; Pitch:5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PV2G220MNN1225