Elite KJ2G150MNN1020
Capacitor: electrolytic; THT; 15uF; 400VDC; Ø12.5x20mm; Pitch:5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码KJ2G150MNN1020