Elite PF1V102MNN1225
Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 35VDC; Ø12.5x25mm; Pitch:5mm
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码PF1V102MNN1225